HRAJEME V ŘÍJNU

Milí diváci!

Také hledáte osvědčený recept na podzimní chmury a „psí“ náladu? Jeden pro vás máme. Zajděte do Ypsilonky!

Náš říjnový program je plný barev a chutí a něco „na zub“ si v něm mohou dát snad opravdu všichni, dospělí i děti, divadelní nadšenci i nároční gourmeti. Prostě všichni, kteří mají smysl pro humor a vždy se rádi zasmějí době navzdory.

Vybírat lze celkem z osmnácti titulů, od těch ještě ne tak dávno odpremiérovaných, jako je například Goldflamův něžně drsný Let do nebe aneb Fata morgana, milostně roztoužený shakespearovský Sen noci svatojánské, jak se nám zdá, výpravná kmenová Spálená 16, či komedie Národní tragédie aneb Překrásný nadhasič pražský, až po „trvalky“, které nestárnou, jako třeba Rusalka nejen podle Dvořáka, Škaredá středa, Drama v kostce, Vratká prkna, Pánská šatna nebo Hlava Medúzy. Hudební fajnšmekři pak v inscenaci Sežeňte Mozarta! zvlášť ocení naši vynalézavou adaptaci Kouzelné flétny a na své si přijdou i na zábavné operetě, kterou v originální úpravě uvádíme pod názvem Utíkejte, slečno Nituš!, anebo během hudebně tanečních představení Swing se vrací, Varieté Freda A. a Kostky jsou vrženy.

Po celý měsíc říjen máme navíc pro každého diváka 65+ dárek v podobě vstupenky za zvýhodněnou cenu 100 Kč na vybraná říjnová představení Studia Ypsilon. Jako doprovod dítěte budete mít navíc na dopolední dětská představení vstupenku za symbolickou 1 Kč.

Pro více informací a ohledně koupě zvýhodněných vstupenek se ptejte přímo v našem obchodním oddělení (po – pá 9.00 – 18.00) nebo na večerní pokladně (otevřena ve dnech konání představení 18.15 – 19.30), pište a objednávejte na e-mailu obchodni@ypsilonka.cz, nebo volejte na telefonní čísla 702 290 811, 224 054 090, 224 054 333.

Těšíme se na vás!

Vaše Ypsilonka


Vstupenky na říjen lze zakoupit, objednat nebo rezervovat:
➽ osobně: Obchodní centrum Studia Ypsilon, pasáž Olympic, Spálená 16, Praha 1
➽ telefonicky: 702 290 811, 224 054 090, 224 054 333
➽ e-mailem: obchodni@ypsilonka.cz
➽ on-line: PROGRAM A NÁKUP Říjen