Groteska maličko zlá, ale snad ne bez lásky. Arnošt Goldflam Malá scéna Termíny a vstupenky

Herecký svět i život zmenšené do divadelního vzorku, lehce ironický, ale i sebeironický pohled zvenku či zevnitř. Tak trochu smutná komedie z divadelního prostředí. Vždyť prkna, co znamenají svět, jsou občas nečekaně vratká. A přesto pořád lákavá… My divadelníci se proto musíme pochválit sami! A to taky občas děláme. Takže i Vy se pobavte, trochu ovšem škodolibě na náš účet. A až půjdete domů, pochvalte si svoje vlastní životy a buďte rádi! My Vám to přejeme, ale asi bychom měnit nechtěli. Možná.

Recenze a ohlasy diváků

„Děkuji za včerejší zážitek z Vratkých prken, opravdu „zralé a úchvatné“ představení.“ (Karel C., 2. listopadu 2018)


„Před měsícem Vratká prkna – úžasný zážitek a úžasní herci a 4. 11. Hlava Medúzy, opět nezapomenutelný zážitek, abych pravdu řekla, od té doby co znám Studio Ypsilon, už se mi ani do jiného divadla nechce a hlavně jsem měla osobně tu čest poznat pana Lábuse a paní Kretschmerovou, jsou to pro mě nejlepší herecká dvojice a hlavně úžasní lidé. Děkuji Vám moc, Studio Ypsilon :-).“ (Monika J., 6. listopadu 2016)


„Náš novoroční každoroční výlet do Prahy završen, loni Svatá rodina, letos Vratká prkna. Seděly jsme jako vždy v první řadě, sice trošku poprskané :-), ale ohromně jsme si to užily a moc jsme se nasmály. Živočichář Béda a Evík perlí od začátku až dokonce a i ostatní členové souboru nezůstali pozadu a podali obrovský výkon. Moc se nám to líbilo a příští rok přijedem zas, děkujeme, (…).“ (Michaela L., 30. ledna 2015)


Plakát k představení Vratká prkna

  • Režie: Arnošt Goldflam
  • Výprava: Petra Goldflamová Štětinová
  • Hudba a hudební adaptace: Milan Potoček
  • Dramaturgie: Jaroslav Etlík
  • Hrají: Jiří Lábus, Jaroslava Kretschmerová, Petr Vršek, Daniel Šváb, Lenka Šebek Loubalová, Roman Mrázik, Barbora Skočdopolová nebo Jiřina Vacková a Martin Bohadlo nebo Miroslav Chloupek
  • Premiéry: 8. a 10. dubna 2011
  • Délka představení: 2 hodiny 15 minut (včetně pauzy)
  • VRATKÁ PRKNA / NOVÝ TRAILER (YouTube)
Malá scéna Tisková zpráva YouTube