HRAJEME V LISTOPADU A PROSINCI 2023

Milí diváci!

Letošní rok se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci, a jak určitě víte, sychravý podzim je ideálním časem k návštěvě divadla. Poslední dva měsíce v roce budou stát v Ypsilonce za to! 1. listopadu uvádíme tajuplný Sen noci svatojánské, jak se nám zdá, jednu z nejhranějších Shakespearových komedií. 12. listopadu se můžete poprvé v letošní sezoně (a také naposledy v tomto roce) těšit na hudební představení Swing se vrací neboli O štěstí a 18. listopadu se již tradičně připojíme k Noci divadel, která letos nese podtitul Hoří.

Čeká nás také několik novinek. 21. listopadu v 17:17 jste srdečně zváni na zahájení cyklu dokumentárních večerů Akta Ypsilon, během kterých se budeme trochu vracet a porovnávat minulost s dneškem. První díl i s doprovodnou fotografickou výstavou ve foyer bude věnovaný počátkům Ypsilonky. Součástí bude beseda s tvůrci a pamětníky a také projekce středometrážního filmu Carmen nejen podle Bizeta. Na konci listopadu proběhne očekávaná premiéra nové inscenace Komedianti v režii Arnošta Goldflama. Na druhou premiéru ve čtvrtek 30. listopadu zbývá už jen několik posledních vstupenek! První reprízu si potom nenechte ujít 7. prosince.

Před svátky přijďte na vaše oblíbené Vánoční večery, které hrajeme čtyřikrát, a to 12., 14., 19. a 21. prosince, tak si pospěšte pro lístky, rychle mizí! Chybět nebude ani velkolepá inscenace Spálená 16, kterou navíc 4. prosince v 19:30 a 5. prosince v 10 hodin bude natáčet Česká televize, takže kulturní zážitek to bude o to bohatší a zajímavější.

A budeme také slavit… 3. prosince se dočká groteska Vratká prkna 160. reprízy, již zmíněný Sen noci svatojánské, jak se nám zdá oslaví 20. prosince 30. reprízu a 22. prosince odehrajeme jubilejní 100. reprízu Škaredé středy, která bude zároveň posledním představením v roce 2023.

Dobrou zprávu máme i pro rodiče s dětmi. Od 6. do 8. prosince se koná druhý ročník Festiválku pro děti, který nabídne vícero představení pro malé diváky. Naivní divadlo Liberec přijede s loutkovými pohádkami Tři přadleny a Jak chodil Kuba za Markytou, které s úspěchem objely kus světa, a součástí budou také naše inscenace Hudbajky, Škola Ypsilon a Vosička.

Těšíme se na vás!

Vstupenky na listopad a prosinec lze zakoupit, objednat nebo rezervovat:
➽ osobně: Obchodní centrum Studia Ypsilon, pasáž Olympic, Spálená 16, Praha 1
➽ telefonicky: 702 290 811, 224 054 333
➽ e-mailem: obchodni@ypsilonka.cz
➽ on-line: PROGRAM A NÁKUP Listopad, Prosinec

Listopad 2023

Prosinec 2023