Zábavně naučné představení pro děti – škola hrou! Jan Večeřa etc. Malá scéna

Původně internetový pořad pro děti (ale nejen pro ně) vysílaný v době koronaviru živě z Ypsilonky se vrací, aby se mohl proměnit z živého vysílání na živé setkání přímo v divadle. Koláž toho nejlepšího, s čím se Lumíra, Honza a Brady při putování světem vyjmenovaných slov setkali. O písničky, pohádky, scénky a improvizaci nebude nouze…

Titul určený především pro školní kolektivy a mládež

Inscenace se hraje na Malé scéně a je bez pauzy.

Představení pro školy lze sjednat i mimo termín uvedený v programu. Máte-li zájem o představení pro vaši školu, kontaktujte prosím naše Obchodní oddělení, kde s Vámi domluví podrobnosti. Telefonický kontakt: 702 290 811, 224 054 090, e-mail: obchodni@ypsilonka.cz.

Recenze a ohlasy diváků

Z ohlasů na on-line projekt Škola Ypsilon, vysílaný od 1. dubna do 13. května 2020

„Milé Studio Ypsilon, těšíme se a už se nemůžeme dočkat čtvrté odpolední! Minulý díl s Batmanem u táboráku byl ‚der Hammer‘, jak se říká tady u nás v Riggisbergu, odkud vás sledujeme. Vymýšlet vlastní superhrdiny nás doma (děti i dospělé) taky bavilo, ale ve skutečnosti mám pocit, že hlavní hrdinové posledních týdnů jsou právě Lumíra, Honza a Brady. Naše děti jsou v předškolním věku, takže jim o vyjmenovaná slova zas tak moc nejde, ale o to víc vnímají příběhy, co rozehráváte kolem těch slov, a hlavně teda písničky a netradiční hraní na hudební nástroje. Díky! Je pěkné vidět, že má Ypsilonka tak schopnou mladou generaci, která je autorsky svá, ale přitom taky pěkně umí citovat služebně starší kolegy! Jen tak dál a budeme se těšit, že Lumíru, Honzu a Bradyho uvidíme taky někdy v Ypsilonce naživo. Rodina fanoušků.“ (Markéta M., Švýcarsko)


„Navštěvovat Ypsilonku – je chodit do školy dvacet čtyři let mého života, proto je schopna se krásně reaklimatizovat pro děti. Dobrá práce! Ypsilonka je svědomím všech slušných lidí!“ (Tomáš J.)


„Ypsilonka opět nezklamala!“ (Michaela P., Kalifornie)


„Plnit náročné domácí úkoly spolu s dětmi a neztratit u toho trpělivost je kumšt. Proto jsme moc vděční, že Studio Ypsilon pro své nejmladší fanoušky připravilo sérii živých představení, která jsou zaměřená na vyjmenovaná slova.“ (Akademie rodičovství)


Škola Ypsilon na YouTube


Škola Ypsilon

  • Režie: Jan Večeřa
  • Výtvarná spolupráce: Ondřej Zicha
  • Hudba a hudební nastudování: Jan Večeřa, Jan Bradáč
  • Účinkují: Jan Večeřa, Lumíra Přichystalová, Jan Bradáč
  • Premiéra: 26. září 2021
  • Délka představení: 45 minut (bez pauzy)
Malá scéna

Škola Ypsilon