TANČÍRNA S JANEM ONDEREM

Milí diváci, přijměte pozvání do Tančírny, kde Vás čeká interaktivní a zábavná taneční lekce, tedy 45 minut nenáročné výuky swingových a společenských tanců, které si poté a zase jinak můžete zopakovat zhlédnutím naší inscenace Varieté Freda A. aneb Chytání větru, která bude následovat po každém workshopu.

Cílem je rozšířit obzory diváka a přiblížit mu choreografii celého představení, která je pro tuto hru velmi typická a výrazná. Publikum si užije lehkou a neformální výuku s dvojnásobným vítězem STARDANCE a choreografem celého představení Janem Onderem a všestrannou herečkou Bárou Skočdopolovou, která se léta zabývala také vrcholově akrobatickým rock´n´rollem.

Cena jedné vstupenky je symbolických 100 Kč. Po jejím předložení na pokladně divadla můžete využít slevu 100 Kč právě na představení Varieté Freda A. aneb Chytání větru do konce sezony.

Hlásit se můžete jako jednotlivci i v párech. Pozor, kapacita je omezena na 24 míst!

Nejbližší termíny: 27. února, 29. března a 13. dubna

Na všechny účastníky čeká také malý dárek.

Akce je financována Evropskou unií prostřednictvím dotace Ministerstva kultury ČR v rámci Výzvy č. 3/2022 – Podpora projektů kreativního učení dětí a mládeže v kulturní instituci v rámci Národního plánu obnovy – projekt „Divadlo jako druh poznání“.

logo logo logo