Interaktivní a zábavná taneční lekce. VSTUP ZDARMA.

Tančírna proběhne 16. září v pasáži Olympic a vstup je zdarma.

Milí diváci, čeká vás interaktivní a zábavná taneční lekce, tedy 45 minut nenáročné výuky swingových a společenských tanců, které si poté a zase jinak můžete zopakovat zhlédnutím naší inscenace Varieté Freda A. aneb Chytání větru, která bude následovat.

Cílem je rozšířit obzory diváka a přiblížit mu choreografii celého představení, která je pro tuto hru velmi typická a výrazná. Publikum si užije lehkou a neformální výuku s dvojnásobným vítězem STARDANCE a choreografem celého představení Janem Onderem a všestrannou herečkou Bárou Skočdopolovou, která se léta zabývala také vrcholově akrobatickým rock´n´rollem.

Tančírna a následné představení Varieté Freda A. aneb Chytání větru proběhne v rámci sousedských slavností Zažít město jinak, v duchu letošního noblesního motta „Ulice do gala!“.

Všichni účastníci si mohou na pokladně divadla zakoupit vstupenku na večerní představení za výhodných 300 Kč. 

Akce je financována Evropskou unií prostřednictvím dotace Ministerstva kultury ČR v rámci Výzvy č. 3/2022 – Podpora projektů kreativního učení dětí a mládeže v kulturní instituci v rámci Národního plánu obnovy – projekt „Divadlo jako druh poznání“.

logo logo logo