NOVÝ ZPRAVODAJ LISTOPAD – PROSINEC

Milí diváci,
NOVÝ ZPRAVODAJ LISTOPAD – PROSINEC (PDF) právě vyšel. Potěšte se zprávičkami o životě a dění uvnitř divadla, přečtěte si zamyšlení režiséra Martina Tichého, který u nás právě zkouší novou inscenaci podle Shakespeara, a mnoho jiného.

Bude-li doba příznivá, těšíme se na setkání s vámi během už tradiční Noci divadel (20. 11.) a srdečně vás zveme i na další mimořádné události. Těmi jsou například 200. repríza Dramatu v kostce (9. 11.), uvedení inscenace Spálená 16 v den oslav sametové revoluce (17. 11.) anebo již 80. repríza Škaredé středy naplánovaná jako poslední představení tohoto roku (22. 12.).

S nadšením vás zveme také na televizní natáčení inscenací Swing se vrací (10. 11.) a Sežeňte Mozarta! (13. a 14. 12.) a samozřejmě i na zmíněnou novinku Sen noci svatojánské, jak se nám zdá (poněkud i jako Svátek osla), jejíž podzimní zkoušení vyvrcholí premiérami 3. a 5. 12. Přijďte se podívat na některou z nejbližších repríz (6., 12. a 17. 12.), zvlášť když vstupenky na ně můžete v soutěži Dotkněte se lásky stále ještě vyhrát! Sledujte nás na Facebooku a pamatujte, že štěstí ve hře, štěstí v lásce!

— Vaše Ypsilonka