HRAJEME V ZÁŘÍ A ŘÍJNU 2023

Milí diváci!

Podzim klepe na dveře a my jsme minulý týden úspěšně zahájili novou divadelní sezonu 2023/24. Děkujeme vám všem, kteří jste dorazili do pasáže Olympic a přivítali ji s námi!

Zářijový a říjnový program je opět velmi nabitý a vybere si z něj opravdu každý. Nenechte si třeba 19. září ujít představení Drama v kostce v režii Jiřího Havelky, které s úspěchem hrajeme již přes patnáct let. Hudební nadšenci jistě ocení originální adaptaci Kouzelné flétny s Jiřím Kornem v hlavní roli. Inscenaci Sežeňte Mozarta! uvádíme v pondělí 25. září.

Pokud jste ještě neviděli naši novinku Černá voda, je nejvyšší čas to napravit! Co se stane jednoho deštivého večera, kdy se dvě nesourodé skupiny mladých lidí vkradou na bazén a prožijí nezapomenutelnou noc? Zjistíte 27. září, 4. října nebo 23. října. Těšit se můžete také na Kafku po ypsilonkovsku, Goldfamovu Proměnu hrajeme v pondělí 2. října. Do hereckého světa zase nakouknete v komedii Vratká prkna ve středu 11. října.

Poslední říjnový den jste srdečně zváni na mimořádnou událost Slavné narozeniny a my aneb Večerní jazz je lásky čas, improvizovaný večer plný jazzu a vtipných historek. Máme radost, že představení je tak oblíbené, že proběhne již počtvrté!

Na viděnou v divadle!

Vstupenky na září a říjen lze zakoupit, objednat nebo rezervovat:
➽ osobně: Obchodní centrum Studia Ypsilon, pasáž Olympic, Spálená 16, Praha 1
➽ telefonicky: 702 290 811, 224 054 333
➽ e-mailem: obchodni@ypsilonka.cz
➽ on-line: PROGRAM A NÁKUP ZáříŘíjen

Září 2023

Říjen 2023