HRAJEME V ZÁŘÍ

Milí diváci!

Novou sezonu 2022/23 zahajujeme v pondělí 12. 9. v otevřeném prostoru pasáže Olympic, kde od 12 hod. budeme vám i sobě pro radost hrát a zpívat a kde od 13 hod. bude celý soubor včetně hostů jako každý rok fotografován. Jedinečná šance pořídit si autogram anebo společný snímek s někým z Ypsilonky!

Zajisté vás potěší, že v den zahájení bude možné na představení Studia Ypsilon koupit vstupenky výhodněji a připraveny budou také jiné „pozornosti“. Sledujte naše stránky, sociální sítě, či se staňte odběrateli našeho newsletteru, kde se včas dozvíte více. Třeba také o další připravované akci, kterou bude v sobotu 17. 9. zapojení Ypsilonky do již tradiční oblíbené slavnosti Zažít město jinak. Nejlépe ovšem bude, když se u nás 12. 9. v poledne osobně zastavíte a necháte se překvapit. To pak s námi možná zůstanete až do večera i na první představení sezony, kterým je naše kmenová Spálená 16.

Protože zářijový program je už v prodeji a volná místa ubývají, neváhejte s nákupem moc dlouho. Navíc když vybírat je určitě z čeho. V nabídce zůstávají např. evergreeny Škaredá středa, Rusalka nejen podle Dvořáka, Hlava Medúzy, teprve nedávno se přidal čerstvý Sen noci svatojánské, jak se nám zdá, anebo ještě čerstvější Let do nebe aneb Fata morgana, a lákavá jsou i další představení.

Přijďte se podívat, jak v září Ypsilonka září. Zvědavce, kteří by chtěli vědět, co se v ní bude dít dál, pak rádi odkazujeme na tiskovou zprávu o sezoně 2022/23 s názvem, který mluví sám za sebe a zní Na vlně čerstvosti aneb S Ypsilonkou stále nejdál dojdeš.

Nechte se v nové sezoně znovu osvěžit vtipem Ypsilonky.

Těšíme se na vás!


Vstupenky na září lze zakoupit, objednat nebo rezervovat:
➽ osobně: Obchodní centrum Studia Ypsilon, pasáž Olympic, Spálená 16, Praha 1
➽ telefonicky: 702 290 811, 224 054 333
➽ e-mailem: obchodni@ypsilonka.cz
➽ on-line: PROGRAM A NÁKUP Září