HRAJEME V KVĚTNU A ČERVNU 2023

Milí diváci!

Jaro je v plném proudu a nejkrásnější měsíce v roce jsou právě před námi. Květnový a červnový program, který už nejspíš dobře znáte, je opět bohatý! Těší nás, že některá představení jsou již z velké části vyprodaná, ale nebojte, na většinu lístky ještě seženete. Nenechte si ujít třeba adaptaci slavné Hervého operety Mamzelle Nitouche, kterou pod názvem Utíkejte, slečno Nituš! uvádíme tuto neděli 7. 5., výjimečně už v 18:30 hodin, či oblíbené představení Babička se vrací, které hrajeme 31. 5. a 21. 6.

A co dalšího v našem divadle na jaře neminout? Co takhle absurdní a trochu crazy inscenaci Arnošta Goldflama? Let do nebe aneb Fata morgana uvádíme v této sezoně už jen dvakrát, a to 10. 5. a 5. 6. V květnu se taky můžete těšit na jednu mimořádnou událost, v pondělí 29. 5. u příležitosti životního jubilea vynikajícího pianisty a také muzikantského herce neherce Tomáše Víška proběhne klavírní recitál Ještě je mi 56 pozpátku. Červen bude ve znamení premiéry Černé vody, hry Rolanda Schimmelpfenniga, jednoho z nejvýraznější a nejhranějších dramatiků současnosti. Poprvé se v Ypsilonce představí hostující režisérka Tereza Říhová. Co se stane, když se během jednoho deštivého večera vynoří vzpomínky na letní noc před dvaceti lety? Na to, co přinesla a co mohla přinést? Černá voda se valí a v ní jsou vzpomínky na to, co bylo, na možnosti, které se nestaly, na budoucnost, která se nenaplnila… Premiéry proběhnou 16. 6. a 18. 6., na reprízy se těšte 19., 22. a 29. 6.

Konec divadelní sezony je za dveřmi, nezapomeňte tedy uplatnit své dárkové poukazy a malé předplatné. Máte čas ještě do 15. 6.

Na viděnou v divadle!

Vstupenky na květen a červen lze zakoupit, objednat nebo rezervovat:
➽ osobně: Obchodní centrum Studia Ypsilon, pasáž Olympic, Spálená 16, Praha 1
➽ telefonicky: 702 290 811, 224 054 333
➽ e-mailem: obchodni@ypsilonka.cz
➽ on-line: PROGRAM A NÁKUP KvětenČerven

Květen 2023

Červen 2023