HRAJEME V KVĚTNU

Milí diváci,

měsíc lásky je tady! Udělejte svým blízkým radost květnovými vstupenkami do Ypsilonky, je opět z čeho vybírat. Po delší době se můžete těšit na mimořádné představení Slavné narozeniny a my, které pro velký úspěch 9. května odehrajeme již popáté, tentokrát budeme samozřejmě slavit hlavně jubilejní 60. narozeniny Studia Ypsilon. Lístky rychle mizí, tak ještě ulovte ten svůj.

13. května přijďte na hudebně taneční představení Varieté Freda A. v hlavní roli s Janem Onderem a nenechte si ujít ani dvojitou dávku naší nejnovější inscenace Komedianti režiséra a autora Arnošta Goldflama (14. května a 23. května). Co se stane, když se během jednoho deštivého večera vynoří vzpomínky na letní noc před dvaceti lety? To zjistíte 20. května v představení Černá voda.

Po půl roce přichází také druhý díl cyklu dokumentárních večerů Akta Ypsilon, během kterých se chceme trochu vracet a porovnávat vlastní minulost s dneškem. Tentokrát budete mít možnost zhlédnout záznam nezapomenutelné Prodané nevěsty. Součástí programu bude i malá fotografická výstava ve foyer divadla a beseda s Janem Schmidem, Miroslavem Kořínkem, Jaroslavou Kretschmerovou a Petrem Vackem. Přijďte zavzpomínat na tuto legendární inscenaci. Těšíme se na vás 21. května přesně v 17:17 hodin!

Na viděnou v divadle!

Vstupenky květen lze zakoupit, objednat nebo rezervovat:
➽ osobně: Obchodní centrum Studia Ypsilon, pasáž Olympic, Spálená 16, Praha 1
➽ telefonicky: 702 290 811, 224 054 333
➽ e-mailem: obchodni@ypsilonka.cz
➽ on-line: PROGRAM A NÁKUP Květen