Pozornost – Karta Y je dárek a poděkování:

  • PRO všechny v první linii (zdravotníkům, záchranářům, hasičům a policistům)
  • PRO ty, kteří navzdory riziku zajišťují vše potřebné (prodavačkám, lékárníkům, sociálním pracovníkům, řidičům MHD, poštovním doručovatelům, zaměstnancům úklidových služeb a jiným)
  • PRO každého, kdo pomáhá a stará se o druhé (příbuzní, přátelé, sousedé a dobrovolníci)
  • PRO pedagogy, kteří učí děti „na dálku“, či naopak PRO rodiče, kteří se s dětmi učí doma
  • PRO (spolu)pracovníky, zajišťující chod firem, a PRO mnoho a mnoho dalších.

Také však, a za to moc děkujeme, jde o POZORNOST a pomoc našemu divadlu, které koupí KARTY Y potěšíte a podpoříte. Naše heslo: Uvidíte, že nic není jenom tak, jak to vidíte.

POZORNOST – KARTA Y

KARTU Y, kterou jako POZORNOST darujete, zakoupíte za symbolických 219 Kč. Má platnost do 30. 10. 2020 a opravňuje jejího držitele k vyzvednutí 1 ks vstupenky na jakékoliv představení Studia Ypsilon, hrané od znovuzahájení provozu divadla až do 30. listopadu 2020.

POZORNOST – KARTU Y si můžete koupit v počtu 1, 2, 3 … 10 i více ks, a to osobně v pokladně divadla, lze ji objednat e-mailem na adrese: obchodni@ypsilonka.cz, nebo telefonicky na číslech: 224 054 090 nebo 224 054 333.

PLATBU lze provést: hotově, kartou nebo převodem z účtu. může být zakoupena jednotlivci i firmou na fakturu, darována může být rovněž jednotlivci nebo firmě. Obdarovanému ji můžete předat sami, nebo o její zaslání či předání požádat nás. Ostatní podrobnosti k naší KARTĚ Y Vám rády sdělí pracovnice našeho obchodního oddělení, které zajišťují i její prodej. 

Děkujeme Vám za POZORNOST, kterou nás i ostatní obdaříte.

— Vaše Studio Ypsilon