PŘEDPRODEJ NA BŘEZEN ZAHÁJEN

Dovolujeme si vám oznámit zahájení prodeje vstupenek na březen 2026.

Březnový program nabídne mimo jiné úspěšný Mejdan s Mozartem a divácky oblíbenou one man show Nekorektní večer v podání Tomáše Matonohy. Doporučujeme také nevšední a hravou divadelní jízdu pro celou rodinu napříč kronikou českého hokeje – Země mezi mantinely, která nadchne nejen fanoušky sportu.


Novinkou v programu je inscenace Jana Jiráně: Kabaret na vodě. V roce 1937, na palubě lodi mířící do Ameriky, vzniká kabaretní program v době, kdy se nad Evropou stahují mraky. Hořkosladký, hudební a hravý příběh o potřebě smát se, i když je všechno „na vodě“.
Těšit se můžete na Dagmar Peckovou, Martina Dejdara, Dominika Renče, Jana Bradáče a Jana Jiráně. Premiéra je plánována na 11. března 2026.


Vstupenky můžete zakoupit pohodlně online nebo osobně v Obchodním centru Studia Ypsilon.
Pro více informací o předprodejích, novinkách a speciálních nabídkách se nezapomeňte přihlásit k odběru našeho newsletteru.

Nenechte si ujít březnové večery ve Studiu Ypsilon.