Připravili jsme novou inscenaci, a to tentokrát známou černou komedii jako parodii na dobro, ušlechtilost a lásku, prověřenou časem, mající charakter bestselleru, který se může hrát v každé době, zvlášť když u nás dvě ctnostné vražedkyně hrají Zuzana Kronerová a Jana Synková. Premiéry se konaly 20. a 24. dubna. A vy si můžete pořídit vstupenky na reprízy této novinky přímo TADY.

„V rolích sester Brewsterových se představily Zuzana Kronerová a Jana Synková, jejichž skvělé výkony celému představení dominují, když dokážou o svých „humanitárních“ skutcích hovořit s dětskou naivitou, ale i nečekanou rafinovaností. (…) Kostýmy se naopak nesnaží o nějaké dobové zařazení, kdy (…) přispívají ke správnému vyznění této bláznivé nadčasové komedie. Je úžasné, že současné publikum se baví hrou stejně dobře jako před třemi čtvrtinami století to broadwayské, ovšem zprávy dnešních sdělovacích prostředků jsou tématu hry určitě blíže než tehdy (…).“ (Ivan Kott, Jonáš č. 9/roč. 2017–2018)

„Když je hra opravdu dobrá, je aktuální vždycky, protože je nadčasová. Pro mě je především o bourání klišé a mýtů, je to sice černá komedie, ale autor si tropí žerty i z divadelních kritiků, z politiků, z policie, prostě nenechá na nikom nit suchou. Plus jsem nadšená, že jsem v partnerství právě s Janou Synkovou, se kterou se známe dlouho.“ (Zuzana Kronerová, z aktuálního čísla Zpravodaje)