RYCHLÁ Renata

herečka
Renata Rychlá začínala jako elévka v Západočeském divadle Cheb, kde byla v letech 1991-1993 angažmá. Účinkovala například v inscenacích Zlý jelen, Se srdcem není radno hrát a v řadě dalších. V roce 1999 absolvovala DAMU a během studia hrála ve studentských inscenacích XX. století (r. J. Schmid), Čujba (r. J. Schmid), Smrt (r. Juraj Nvota), Jarmark (r. M. Schartová), Alchymista (r. M. Schonberg), Hymna (r. L. Smoljak), Začarovaný vůl (r. A. Kisil) nebo ve společném česko-kanadském studentském projektu Muž a žena pod vedením J. Schmida a M. Schonberga.
Po ukončení školy v Ypsilonce zůstala. Hrála v inscenacích Jana Schmida ( Vše pro firmu nebo hlavní roli v Pygmaliónovi, Z jejího života. S J. Havelkou spolupracovala v inscenaci Putování slepého hada za pravdou, v inscenaci Žito kouzelník s Hynkem Bočanem , s A. Goldflamem v Srdci a s J. Nvotou v inscenaci Okno a Altánek. Mezi její současné role v Ypsilonce patří Dcera Šárka v Praze stověžaté, postavy Havrana a Šílené v Rusalce, vidět ji můžete také jako Renatu v Muži na větvi a dále ji můžete vidět například v inscenaci Škaredá středa, Sežeňte Mozarta!, Swing se vrací neboli o štěstí a nejnověji ve Varieté Freda A.
Účinkovala v televizním seriálu Zdivočelá země, Nemocnice na kraji města po dvaceti letech, Ordinace v růžové zahradě nebo Bazén. Ve spolupráci s hudebníkem Ivanem Králem nazpívala texty k CD Erotická revue.
RYCHLÁ Renata
Zřizovatel:
Mediální partner:

Partner divadla: 


Spolupracujeme: