Arnošt Goldflam
Vratká prkna
Groteska maličko zlá, ale snad ne bez lásky.


Groteska maličko zlá, ale snad ne bez lásky. Herecký svět i život zmenšené do divadelního vzorku, lehce ironický, ale i sebeironický pohled zvenku či zevnitř. / Tak trochu smutná komedie z divadelního prostředí. Vždyť prkna, co znamenají svět, jsou občas nečekaně vratká. A přesto pořád lákavá… / My divadelníci se proto musíme pochválit sami! A to taky občas děláme. Takže i Vy se pobavte, trochu ovšem škodolibě na náš účet. A až půjdete domů, pochvalte si svoje vlastní životy a buďte rádi! My Vám to přejeme, ale asi bychom měnit nechtěli. Možná.

Před měsícem Vratká prkna – úžasný zážitek a úžasní herci a 4. 11. Hlava Medúzy opět nezapomenutelný zážitek, abych pravdu řekla, od té doby co znám Studio Ypsilon, už se mi ani do jiného divadla nechce a hlavně jsem měla osobně tu čest poznat pana Lábuse a paní Kretschmerovou, jsou to pro mě nejlepší herecká dvojice a hlavně úžasní lidé. Děkuji Vám moc, Studio Ypsilon :-)." (Monika J., 6. listopadu 2016)

„Náš novoroční každoroční výlet do Prahy završen, loni Svatá rodina, letos Vratká prkna. Seděly jsme jako vždy v první řadě, sice trošku poprskané :-), ale ohromně jsme si to užily a moc jsme se nasmály. Živočichář Béda a Evík perlí od začátku až dokonce a i ostatní členové souboru nezůstali pozadu a podali obrovský výkon. Moc se nám to líbilo a příští rok přijedem zas, děkujeme, M9ša, Jožka a Irča.“ (Michaela L. J., 30. ledna 2015)

režie: Arnošt Goldflam 
dramaturgie: Jaroslav Etlík
výprava: Petra Goldflamová Štětinová
hudba: Milan Potoček
hrají: Jiří Lábus, Jaroslava Kretschmerová, Petr Vršek, Daniel Šváb, Lenka Šebek Loubalová, Roman Mrázik, Barbora Skočdopolová nebo Jiřina Vacková a Martin Bohadlo nebo Miroslav Chloupek 
premiéra: 8. 4. 2011 
délka představení: 2 hod. 15 min

Zřizovatelé 
Hlavní mediální partner 55 let Ypsilonky:

Partneři divadla: