Informace o vstupenkách

Prodej vstupenek začíná vždy třetí pondělí v měsíci na druhý následující měsíc. Rezervace jsou možné ihned po zveřejnění programu. 


REZERVACE a NÁKUP
Vstupenky na všechna představení můžete zakoupit na prodejních místech Studia Ypsilon nebo online přes Y-ticket. Rezervovat a objednat lze vstupenky pouze telefonicky, e-mailem obchodnicentrum@ypsilonka.cz nebo přes objednávkový formulář níže.

PRODEJNÍ MÍSTA
Obchodní centrum Vladislavova 17, Praha 1
od 9.00 do 15.00 hod. (dočasná změna otevírací doby OC 9.00-13.00 hod.)
tel: 224 054 333, 224 947 119, 224 054 090

Pokladna v pasáži Olympic, Spálená 16, Praha 1
od 14.00 do 19.30 hod. (dočasná změna otevírací doby 13.00-19.30 hod.), so-ne hodinu před představením
tel: 224 947 119

CENY VSTUPENEK
Ceny vstupenek na představení z produkce Studia Ypsilon: od 190,- Kč do 360,- Kč. Místa označená "boční sedadla" a "balkon" jsou židle, nikoli polstrovaná sedadla, tato skutečnost je zohledněna v ceně vstupenky na tato místa. Děkujeme za pochopení. CENÍK KE STAŽENÍ

DÁRKOVÉ POUKAZY STUDIA YPSILON
Nabízíme možnost nákupu DÁRKOVÉHO POUKAZU na 2 vstupenky do Studia Ypsilon, a to ve dvou cenových kategoriích. Informujte se v našem Obchodním centru a udělejte radost svým blízkým, kteří si poukaz mohou vyměnit za představení dle vlastního výběru.

DALŠÍ INFORMACE
Bezbariérový přístup výtahem je možný jak na balkon divadla (velkého sálu) i na Malou scénu. Po začátku představení nelze nikoho vpustit do hlediště, opozdilci budou vpuštěni pouze na balkon k stání. Během představení platí zákaz natáčení a fotografování. Z organizačních důvodů je změna programu vyhrazena. Vstupné se vrací pouze v případě zrušení představení. Vrácení vstupného uplatníte v místě zakoupení vstupenky, a to nejpozději v den zrušeného představení. Děkujeme za pochopení.

Jak na ON-LINE vstupenku?
Je to jednoduché. Stačí v programu kliknout na obrázek Y-TICKET. Dále budete přesměrováni na stránky rezervačního systému, na kterých podle instrukcí dokončíte nákup. Platit lze všemi běžnými platebními kartami. Vstupenku dostanete e-mailem, vytisknete a přijdete do divadla. Těšíme se na Vás! Při problémech s nákupem on-line vstupenek kontaktujte vedoucí Obchodního oddělení na telefonním čísle 224 054 333. 

Formulář


*
*
*
*
*
*
*
*

* Povinné položky
* Z newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit
Zřizovatelé studia
    Kiss98