Informace o vstupenkách

Prodej vstupenek začíná vždy třetí pondělí v měsíci na druhý následující měsíc. Telefonické a osobní rezervace jsou možné ihned po zveřejnění programu, online rezervace spouštíme společně s prodejem vstupenek.

REZERVACE a NÁKUP
Vstupenky na všechna představení můžete zakoupit na prodejních místech Studia Ypsilon nebo ONLINE přes ikonku  v programu nebo u jednotlivých představení. Rezervovat a objednat lze vstupenky ONLINE (postup je stejný jako u prodeje ale lze se nově rozhodnout, zda chcete zatím pouze rezervovat nebo rovnou zakoupit), dále telefonicky, e-mailem obchodni@ypsilonka.cz nebo přes objednávkový formulář níže. PODROBNĚJŠÍ INFORMACE K REZERVACÍM

KONTAKTNÍ MÍSTO
 
Obchodní oddělení a pokladna v pasáži Olympic, Spálená 16, Praha 1
Otevírací doba: po-pá 9-19.30 hodin, so-ne hodinu před představením
Tel.: 224 947 119, 224 054 333, 224 054 090
e-mail: obchodni@ypsilonka.cz 
 
CENY VSTUPENEK
Ceny vstupenek na představení z produkce Studia Ypsilon: od 190,- Kč do 390,- Kč. Místa označená "boční sedadla" a "balkon" jsou židle, nikoli polstrovaná sedadla, tato skutečnost je zohledněna v ceně vstupenky na tato místa. Děkujeme za pochopení. CENÍK KE STAŽENÍ

DÁRKOVÉ POUKAZY STUDIA YPSILON
Nabízíme možnost nákupu DÁRKOVÉHO POUKAZU na 2 vstupenky do Studia Ypsilon. Informujte se na našem Obchodním oddělení, kde jsou poukazy k dispozici, a udělejte radost svým blízkým, kteří si poukaz mohou vyměnit za představení dle vlastního výběru.

Jak na ON-LINE vstupenku?
Je to jednoduché. Stačí v programu kliknout na obrázek . Dále budete přesměrováni na stránky rezervačního systému, na kterých podle instrukcí dokončíte nákup. Platit lze všemi běžnými platebními kartami. Po zadání platebních údajů je nutné počkat na potvrzení platby, tj. vrátit se na stránku s potvrzením. Prosíme také o důkladnou kontrolu zadaného e-mailu. Předejdeme tím společně případu nedoručení vstupenek. Vstupenku dostanete e-mailem, vytisknete a přijdete do divadla. NOVĚ TAKÉ MŮŽETE ZVOLIT ZPŮSOB DORUČENÍ ONLINE VSTUPENKY DO MOBILNÍHO TELEFONU (Yourpass), vstupenku pak nemusíte tisknout. Těšíme se na Vás! Při problémech s nákupem on-line vstupenek kontaktujte vedoucí Obchodního oddělení na telefonním čísle 224 054 333. 

DALŠÍ INFORMACE
Bezbariérový přístup výtahem je možný jak na balkon divadla (velkého sálu) i na Malou scénu. Po začátku představení nelze nikoho vpustit do hlediště, opozdilci budou vpuštěni pouze na balkon k stání. Během představení platí zákaz natáčení a fotografování. Z organizačních důvodů je změna programu vyhrazena. Vstupné se vrací pouze v případě zrušení představení. Vrácení vstupného uplatníte v místě zakoupení vstupenky, a to nejpozději v den zrušeného představení. Děkujeme za pochopení.

Všeobecné obchodní podmínky

Formulář


*
*
*
*
*
*
*
*

* Povinné položky
* Z newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit
Zřizovatelé