Informace o vstupenkách

Prodej vstupenek začíná vždy třetí pondělí v měsíci na druhý následující měsíc. Rezervace jsou možné ihned po zveřejnění programu. 


REZERVACE a NÁKUP
Vstupenky na všechna představení můžete zakoupit na prodejních místech Studia Ypsilon nebo online přes Y-ticket. Rezervovat a objednat lze vstupenky pouze telefonicky, e-mailem obchodnicentrum@ypsilonka.cz nebo přes objednávkový formulář níže.

PRODEJNÍ MÍSTA
Obchodní centrum Vladislavova 17, Praha 1
od 9.00 do 15.00 hod. (dočasná změna otevírací doby OC 9.00-13.00 hod.)
tel: 224 054 333, 224 947 119, 224 054 090

Pokladna v pasáži Olympic, Spálená 16, Praha 1
od 14.00 do 19.30 hod. (dočasná změna otevírací doby 13.00-19.30 hod.), so-ne hodinu před představením
tel: 224 947 119

CENY VSTUPENEK
Ceny vstupenek na představení z produkce Studia Ypsilon: od 190,- Kč do 360,- Kč. Místa označená "boční sedadla" a "balkon" jsou židle, nikoli polstrovaná sedadla, tato skutečnost je zohledněna v ceně vstupenky na tato místa. Děkujeme za pochopení. CENÍK KE STAŽENÍ

DÁRKOVÉ POUKAZY STUDIA YPSILON
Nabízíme možnost nákupu DÁRKOVÉHO POUKAZU na 2 vstupenky do Studia Ypsilon, a to ve dvou cenových kategoriích. Informujte se v našem Obchodním centru a udělejte radost svým blízkým, kteří si poukaz mohou vyměnit za představení dle vlastního výběru.

DALŠÍ INFORMACE
Bezbariérový přístup výtahem je možný jak na balkon divadla (velkého sálu) i na Malou scénu. Po začátku představení nelze nikoho vpustit do hlediště, opozdilci budou vpuštěni pouze na balkon k stání. Během představení platí zákaz natáčení a fotografování. Z organizačních důvodů je změna programu vyhrazena. Vstupné se vrací pouze v případě zrušení představení. Vrácení vstupného uplatníte v místě zakoupení vstupenky, a to nejpozději v den zrušeného představení. Děkujeme za pochopení.

Jak na ON-LINE vstupenku?
Je to jednoduché. Stačí v programu kliknout na obrázek . Dále budete přesměrováni na stránky rezervačního systému, na kterých podle instrukcí dokončíte nákup. Platit lze všemi běžnými platebními kartami. Po zadání platebních údajů je nutné počkat na potvrzení platby, tj. vrátit se na stránku s potvrzením. Prosíme také o důkladnou kontrolu zadaného e-mailu. Předejdeme tím společně případu nedoručení vstupenek. Vstupenku dostanete e-mailem, vytisknete a přijdete do divadla. Těšíme se na Vás! Při problémech s nákupem on-line vstupenek kontaktujte vedoucí Obchodního oddělení na telefonním čísle 224 054 333. 

Formulář


*
*
*
*
*
*
*
*

* Povinné položky
* Z newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit
Zřizovatelé studia
    Kiss98